Film 'Soul' i serija 'The Boys' izdominirali na dodjeli Critics Choice Super Awards!

Film ‘Soul’ i serija ‘The Boys’ izdominirali na dodjeli Critics Choice Super Awards!

Palm Springs, Soul i The Boys bili su veliki pobjednici na nedjeljnoj uvodnoj dodjeli nagrada Critics Choice Super Awards. Specijalna emisija, koju su vodili Kevin Smith i Dani Fernandez, proslavila je najpopularnije žanrove kojima su opsjednuti obožavateljimi širom televizije i filmova, uključujući superhero/stripove, znanstvenu fantastiku/fantaziju, horor, akciju i animaciju.

Palm Springs i Soul vodili su za filmove, a svaki je naslov zaradio tri trofeja. Pobijedivši u kategoriji filma i serija, Netflix je predvodio broj studija/mreža s pet osvojenih nagrada.

Kompletna lista nominiranih i dobitnika (boldano):

NAJBOLJI AKCIJSKI FILM

Bad Boys For Life (Sony)
Da 5 Bloods (Netflix) – WINNER
Extraction (Netflix)
Greyhound (Apple TV+)
The Hunt (Universal)
Mulan (Disney+)
The Outpost (Screen Media)
Tenet (Warner Bros.)

NAJBOLJI GLUMAC U AKCIJSKOM FILMU

Tom Hanks, Greyhound (Apple TV+)
Chris Hemsworth, Extraction (Netflix)
Caleb Landry Jones, The Outpost (Screen Media)
Delroy Lindo, Da 5 Bloods (Netflix) – WINNER
Will Smith, Bad Boys For Life (Sony)
John David Washington, Tenet (Warner Bros)

NAJBOLJA GLUMICA U AKCIJSKOM FILMU

Betty Gilpin, The Hunt (Universal) – WINNER
Yifei Liu, Mulan (Disney+)
Blake Lively, The Rhythm Section (Paramount)
Iliza Shlesinger, Spenser Confidential (Netflix)
Hilary Swank, The Hunt (Universal)

NAJBOLJI ANIMIRANI FILM

Onward (Disney+)
Over the Moon (Netflix)
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon (Netflix)
Soul (Disney+) – WINNER
The Willoughbys (Netflix)
Wolfwalkers (Apple/GKIDS)

NAJBOLJI GLASOVNI GLUMAC U ANIMIRANOM FILMU

Jamie Foxx, Soul (Disney+) – WINNER
Will Forte, The Willoughbys (Netflix)
Tom Holland, Onward (Disney+)
John Krasinski, Animal Crackers (Netflix)
Chris Pratt, Onward (Disney+)
Sam Rockwell, The One and Only Ivan (Disney+)

NAJBOLJA GLASOVNA GLUMICA U ANIMIRANOM FILMU

Tina Fey, Soul (Disney+) – WINNER
Honor Kneafsey, Wolfwalkers (Apple/GKIDS)
Maya Rudolph, The Willoughbys (Netflix)
Phillipa Soo, Over the Moon (Netflix)
Octavia Spencer, Onward (Disney+)
Eva Whittaker, Wolfwalkers (Apple/GKIDS)

NAJBOLJI SUPERHERO FILM

Birds of Prey (Warner Bros.)
The Old Guard (Netflix) – WINNER
Secret Society of Second-Born Royals (Disney+)
Sonic the Hedgehog (Paramount)
Superman: Man of Tomorrow (Warner Bros. Animation)

NAJBOLJI GLUMAC U SUPERHERO FILMU

Skylar Astin, Secret Society of Second-Born Royals (Disney+)
Jim Carrey, Sonic the Hedgehog (Paramount)
Chiwetel Ejiofor, The Old Guard (Netflix)
Ewan McGregor, Birds of Prey (Warner Bros.) – WINNER
Ben Schwartz, Sonic the Hedgehog (Paramount)

NAJBOLJA GLUMICA U SUPERHERO FILMU

Kiki Layne, The Old Guard (Netflix)
Peyton Elizabeth Lee, Secret Society of Second-Born Royals (Disney+)
Margot Robbie, Birds of Prey (Warner Bros) – WINNER
Jurnee Smollett, Birds of Prey (Warner Bros)
Charlize Theron, The Old Guard (Netflix)

NAJBOLJI HOROR FILM

Freaky (Universal)
The Invisible Man (Universal) – WINNER
Relic (IFC Films)
The Rental (IFC Films)
Sputnik (IFC Films)

NAJBOLJI GLUMAC U HOROR FILMU

Ṣọpẹ Dìrísù, His House (Netflix)
Pyotr Fyodorov, Sputnik (IFC Films)
Michiel Huisman, The Other Lamb (IFC Films)
Dan Stevens, The Rental (IFC Films)
Vince Vaughn, Freaky (Universal) – WINNER

NAJBOLJA GLUMICA U HOROR FILMU

Haley Bennett, Swallow (IFC Films)
Angela Bettis, 12 Hour Shift (Magnet Releasing)
Elisabeth Moss, The Invisible Man (Universal) – WINNER
Kathryn Newton, Freaky (Universal)
Sheila Vand, The Rental (IFC Films)

NAJBOLJI SCI-FI/FANTASY FILM

Love and Monsters (Paramount)
Palm Springs (Hulu and NEON) – WINNER
Possessor (NEON)
Synchronic (Well Go USA)
The Vast of Night (Amazon Studios)

NAJBOLJI GLUMAC U SCI-FI/FANTASY FILMU

Christopher Abbott, Possessor (NEON)
Jake Horowitz, The Vast of Night (Amazon Studios)
Anthony Mackie, Synchronic (Well Go USA)
Andy Samberg, Palm Springs (Hulu and NEON) – WINNER
J.K. Simmons, Palm Springs (Hulu and NEON)

NAJBOLJA GLUMICA U SCI-FI/FANTASY FILMU

Ally Ioannides, Synchronic (Well Go USA)
Katherine Langford, Spontaneous (Paramount)
Sierra McCormick, The Vast of Night (Amazon Studios)
Cristin Milioti, Palm Springs (Hulu and NEON) – WINNER
Andrea Riseborough, Possessor (NEON)

NAJBOLJI FILMSKI NEGATIVAC

Jim Carrey, Sonic the Hedgehog (Paramount) – WINNER
Kathryn Newton, Freaky (Universal)
Martin Short and Jane Krakowski, The Willoughbys (Netflix)
J.K. Simmons, Palm Springs (Hulu and NEON)
Hilary Swank, The Hunt (Universal)

NAJBOLJI NEGATIVAC U SERIJI

Tom Ellis, Lucifer (Netflix)
Abbey Lee, Lovecraft Country (HBO)
Samantha Morton, The Walking Dead (AMC)
Sarah Paulson, Ratched (Netflix)
Antony Starr, The Boys (Amazon) – WINNER
Finn Wittrock, Ratched (Netflix)

NAJBOLJA AKCIJSKA SERIJA

9-1-1 (FOX)
Hanna (Amazon)
Hunters (Amazon)
S.W.A.T. (CBS)
Vikings (History) – WINNER
Warrior (Cinemax)

NAJBOLJI GLUMAC U AKCIJSKOJ SERIJI

Daveed Diggs, Snowpiercer (TNT) – WINNER
Andrew Koji, Warrior (Cinemax)
Logan Lerman, Hunters (Amazon)
Alexander Ludwig, Vikings (History)
Shemar Moore, S.W.A.T. (CBS)
Al Pacino, Hunters (Amazon)

NAJBOLJA GLUMICA U AKCIJSKOJ SERIJI

Angela Bassett, 9-1-1 (FOX) – WINNER
Jennifer Connelly, Snowpiercer (TNT)
Esme Creed-Miles, Hanna (Amazon)
Mireille Enos, Hanna (Amazon)
Katheryn Winnick, Vikings (History)
Alison Wright, Snowpiercer (TNT)

NAJBOLJA ANIMIRANA SERIJA

Archer (FXX)
BoJack Horseman (Netflix) – WINNER
Big Mouth (Netflix)
Central Park (Apple TV+)
Harley Quinn (HBO Max)
Rick and Morty (Adult Swim)
Star Trek: Lower Decks (CBS All Access)

NAJBOLJI GLASOVNI GLUMAC U ANIMIRANOJ SERIJI

Will Arnett, BoJack Horseman (Netflix) – WINNER
H. Jon Benjamin, Archer (FXX)
Nick Kroll, Big Mouth (Netflix
John Mulaney, Big Mouth (Netflix)
Jack Quaid, Star Trek: Lower Decks (CBS All Access)
Justin Roiland, Rick and Morty (Adult Swim)
J.B. Smoove, Harley Quinn (HBO Max)

NAJBOLJA GLASOVNA GLUMICA U ANIMIRANOJ SERIJI

Kaley Cuoco, Harley Quinn (HBO Max) – WINNER
Tawny Newsome, Star Trek: Lower Decks (CBS All Access)
Maya Rudolph, Big Mouth (Netflix)
Amy Sedaris, BoJack Horseman (Netflix)
Aisha Tyler, Archer (FXX)
Jessica Walter, Archer (FXX)

NAJBOLJA SUPERHERO SERIJA

The Boys (Amazon) – WINNER
DC’s Legends of Tomorrow (The CW)
Doom Patrol (DC Universe and HBO Max)
The Flash (The CW)
Lucifer (Netflix)
The Umbrella Academy (Netflix)

NAJBOLJI GLUMAC U SUPERHERO SERIJI

Jon Cryer, Supergirl (The CW)
Tom Ellis, Lucifer (Netflix)
Grant Gustin, The Flash (The CW)
Antony Starr, The Boys (Amazon) – WINNER
Karl Urban, The Boys (Amazon)
Cress Williams, Black Lightning (The CW)

NAJBOLJA GLUMICA U SUPERHERO SERIJI

Melissa Benoist, Supergirl (The CW)
Aya Cash, The Boys (Amazon) – WINNER
Diane Guerrero, Doom Patrol (DC Universe and HBO Max)
Elizabeth Marvel, Helstrom (Hulu)
Lili Reinhart, Riverdale (The CW)
Cobie Smulders, Stumptown (ABC)

NAJBOLJA HOROR SERIJA

Evil (CBS)
The Haunting of Bly Manor (Netflix)
Lovecraft Country (HBO) – WINNER
The Outsider (HBO and MRC Television)
Supernatural (The CW)
The Walking Dead (AMC)

NAJBOLJI GLUMAC U HOROR SERIJI

Jensen Ackles, Supernatural (The CW) – WINNER
Mike Colter, Evil (CBS)
Michael Emerson, Evil (CBS)
Jonathan Majors, Lovecraft Country (HBO)
Ben Mendelsohn, The Outsider (HBO and MRC Television)
Jared Padalecki, Supernatural (The CW)
Michael K. Williams, Lovecraft Country (HBO)

NAJBOLJA GLUMICA U HOROR SERIJI

Natalie Dormer, Penny Dreadful: City of Angels (Showtime)
Cynthia Erivo, The Outsider (HBO and MRC Television)
Katja Herbers, Evil (CBS)
T’Nia Miller, The Haunting of Bly Manor (Netflix)
Wunmi Mosaku, Lovecraft Country (HBO)
Victoria Pedretti, The Haunting of Bly Manor (Netflix)
Jurnee Smollett, Lovecraft Country (HBO) – WINNER

NAJBOLJA SCI-FI/FANTASY SERIJA

The Mandalorian (Disney+) – WINNER
Outlander (Starz)
Raised by Wolves (HBO Max)
Star Trek: Discovery (CBS All Access)
Star Trek: Picard (CBS All Access)
Upload (Amazon)
What We Do in the Shadows (FX)

NAJBOLJI GLUMAC U SCI-FI/FANTASY SERIJI

Robbie Amell, Upload (Amazon)
Travis Fimmel, Raised by Wolves (HBO Max)
Sam Heughan, Outlander (Starz)
Kayvan Novak, What We Do in the Shadows (FX)
Pedro Pascal, The Mandalorian (Disney+)
Nick Offerman, Devs (FX on Hulu)
Patrick Stewart, Star Trek: Picard (CBS All Access) – WINNER

NAJBOLJA GLUMICA U SCI-FI/FANTASY SERIJI

Caitriona Balfe, Outlander (Starz)
Amanda Collin, Raised by Wolves (HBO Max)
Natasia Demetriou, What We Do in the Shadows (FX) – WINNER
Sonequa Martin-Green, Star Trek: Discovery (CBS All Access)
Thandie Newton, Westworld (HBO)
Hilary Swank, Away (Netflix)
Jodie Whittaker, Doctor Who (BBC America)

Similar Posts